امداد خودرو ایران خودرو بجنورد - تعمیر و حمل ماشین در محل

امداد خودرو ایران خودرو بجنورد - تعمیر و حمل ماشین در محل

09154893438

اعزام فوری مکانیک و یدک کش به محل

امداد خودرو ایران خودرو بجنورد یکی از خدمات امداد خودرو شبانه روزی بجنورد است که در صورت بروز مشکل در وسیله نقلیه، به راننده کمک می کند.
خدمات تعمیراتی توسط مکانیک سیار های امداد خودرو ایران خودرو بجنورد ارائه میشود و آنها قادر به انجام تعمیرات و تنظیمات ساده مکانیکی و الکتریکی در حاشیه جاده هستند تا خودرو شما را دوباره روشن کنند.
به طور کلی، خدمات امداد خودرو ایران خودرو بجنورد شامل پشتیبانی در محل به صاحبان و رانندگان خودرو است که شامل تعمیرات در محل، تعویض لاستیک، راه اندازی باتری، باز کردن قفل، یدک کردن خودرو، و تحویل سوخت و بنزین است.

درباره ما:
امداد خودرو ایران خودرو بجنورد برای حفظ امنیت و ایمنی رانندگان خودرو ضروری است و هر روز و هر ساعت در طول سال به رانندگان ارائه می شود.
اگر خودرو شما خراب شود یا در یک حادثه جاده ای گیر کند، امداد خودرو معمولاً می تواند مشکل را در محل حل کند.
اگر حادثه جدی باشد که نمی توان در محل رفع کرد،امداد خودرو ایران خودرو بجنورد با استفاده از یدک کش، خودروبر کفی، و سایر خدمات مربوطه، خودرو شما را به جای مناسب مثل تعمیرگاه خودرو منتقل می کند.
همه این عوامل باعث می شوند که نیاز به امداد خودرو ایران خودرو بجنورد بالاتر برود و آگاهی به چنین سرویس هایی بسیار مهم است.
امداد خودرو ایران خودرو در بجنورد با داشتن تیمی حرفه‌ای و کاردان، خدمات امدادی را برای هر نوع خودرو، در هر ساعت از شبانه روز و در سریع‌ترین زمان ممکن، انجام می‌دهد.

خدمات امداد خودرو ایران خودرو بجنورد:

1. تعمیرات سیستم برق خودرو
امداد خودرو ایران خودرو بجنورد، یکی از بهترین خدمات تعمیر سیستم برق را ارائه میدهد.
خودروهای امروزی بسیار به سیستم برق وابسته هستند و به زودی همه آنها برقی خواهند شد.
سیستم برق خودرو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آن به شمار می رود و در صورت خراب شدن، خودرو از کار می افتد.
زمانی که باتری خودرو سالم نباشد و برق به قطعات دیگر نرسد، خودرو قادر به حرکت نخواهد بود.
در این حالت، شما می‌تونید با تماس با امداد خودرو ایران خودرو بجنورد علت مشکل رو سریعا بفهمید و رفعش کنید.

2. امداد بنزین
امداد خودرو ایران خودرو بجنورد با پمپ بنزین سیار، در هر مکان و زمانی که خواستید، سوخت مورد نظرتان را با استاندارد مناسب به شما عرضه می‌کند.
این خدمت جدید و مورد پسند کاربران امداد خودرو ایران خودرو بجنورد است که نیاز سوخت خودروهای شما را در هر ساعتی از شبانه روز برطرف می‌کند.

3. رفع پنچری و پنچرگیری در محل
امداد خودرو ایران خودرو بجنورد خدمات تعویض و پنچرگیری لاستیک رو با تجهیزات عالی و سرعت بالا در بجنورد ارائه می‌دهد.
در صورت پنچر شدن اتومبیلتان میتوانید با ما تماس بگیرید.

4. مکانیک سیار
هنگامی که خودرو در میان راه یا روی بزرگراه دچار مشکل شده و قادر به حرکت نیست، جوش می آورد یا خاموش می‌شود، نیاز به یدک‌کش برای انتقال خودرو و همچنین مکانیک سیار برای تشخیص و رفع عیب دارید.
مکانیک سیار امداد خودرو ایران خودرو بجنورد با خدمات گسترده‌ای که ارائه می‌دهد، می‌تواند در کمترین زمان مشکلات فنی خودرو را حل کند.
خدمات مکانیک سیار خودرو شامل انجام تعمیرات و نگهداری خودرو در جایی که شما هستید، است.
این خدمات شامل تعویض قطعات مصرفی خودرو نظیر روغن، فیلتر های هوا، روغن و سوخت، باتری، تسمه تایمینگ و غیره است که با ضمانت و فاکتور به شما تحویل داده می‌شود.
علاوه بر این، این خدمات شامل چک و تعمیر سیستم های الکترونیک، تعلیق، ترمز و وسایل داخل خودرو مثل کولر و صفحه نمایش ماشین نیز هست.
با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید عملکرد و عمر خودرو خود را بهبود بخشید.

5. یدک کش و حمل خودرو
امداد خودرو ایران خودرو بجنورد با بیش از ۱۳ سال سابقه در ارائه خدمات یدک‌کشی و امدادی در بجنورد، فعالیت می‌کند.
تیم یدک کش امداد خودرو ایران خودرو بجنورد در مناطق مختلف شهر حاضر است و میتواند اتومبیل شما را به تعمیرگاه های قابل اعتماد به صورت استاندارد و ایمن منتقل کند.